afghan-star

همیشه کوشش کنید برای خودتان زندگی کنید نه به خاطر دیگران، به خوشبختی خود بیندیشید و به فکر این نباشید تا کار های تان همیشه مورد رضایت دیگران قرار گیرد و مردم از شما تعریف کنند.

اکثریت جوانان علاقه مند برنامه ستاره افغان هستند و دوست دارند این برنامه را تماشا کنند. ولی یک تعداد هم به خاطر اینکه شنیدن موسیقی را گناه میدانند این برنامه را دنبال نمی کنند. از سوی دیگر تعدادی هم فقط به خاطر حمایت قومی از اشتراک کننده گان این برنامه تماشا گر برنامه ستاره افغان هستند.

به نظر من موسیقی دنیای جدا از خود را دارد و ما باید مسایل مذهبی و قوم پرستی را از آن دور کنیم و باید به فکر این باشیم تا از طریق این برنامه با شخصیت ها، فرهنگ و هنر در کشور مان بیشتر آشنا شویم.

درمیان اشتراک کننده گان برنامه ستاره افغان من علاقه مند آرش بارز هستم او  یک شخص متفاوت و بسیار مودب است. گفتارش کوتاه وپر مفهموم است. آرش به دنبال چیز های است که موسیقی افغانستان ندارد. آرش بارز برای خودش ارزش قایل است و برای خود زندگی می کند.

آناهیتا یکی از اشتراک کننده گان دیگر ستاره افغان است. او همیشه به دنبال حق خود است و یگانه بانوی این دوره بوده و در مقابل مردان کوشش و مبارزه می کند. او می خواهد قوی باشد و همه او را به چشم یک بانوی قوی  می بینند نه به عنوان یک بانوی ضعیف که نمی تواند از حق خود دفاع کند. اناهیتا بانوی است که با افکار زنانه و دلیرانه خود شخصیت مثبت خود را تبارزمیدهد. وجودش مایه افتخار است و امید داریم همیشه پیروز و موفق باشد. آرزوی من این است که او بتواند برای اولین بار بانوی برنده مقام اول باشد.

برنامه ستاره افغان جنبه های مثبت دارد و ما باید هر کارو هر چیزی را با نگاه مثبت بنگریم.

نویسنده: بلقیس “ع”

Balquis — “Afghan Star”